abcfv.cz

Aktuality

Češi si od lichvářů půjčili už 100 miliard

Říká studie Navigátoru bezpečného úvěru, projektu fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a poradenské společnosti EEIP.

 

1. Nepůjčuji si na zbytečnosti, 2. Nepřeplácím životnost ... mysleme dál než do Vánoc!

Je čas kdy nejčastěji přicházíme o peníze a úvěrové společnosti mají žně. Když už si půjčujeme, uvažujme jak a za kolik. Sledujme nejen úrok, ale i poplatky s půjčkou spojené - sledujme RPSN. Pozor na kreditní karty - jde o drahý úvěr. Půjčit si na dárky a splácet celý následující rok či i déle? Komu tím udělám skutečnou radost? Kdo pak má opravdové Vánoce?

 

Lidé si letos před Vánocemi zatím půjčují více peněz než loni

Lidé si letos před Vánocemi půjčují zatím více peněz než loni. Vyplývá to z ankety ČTK mezi největšími tuzemskými úvěrovými společnostmi. V souvislosti s Vánocemi očekávají rostoucí zájem zejména o tablety, které budou častým dárkem nejen pro dospělé, ale i pro děti. Mezi časté dárky prý budou patřit i chytré telefony a notebooky.

 

3. vydání úspěšné publikace FG srozumitelně a bez překážek právě v prodeji

| ABC fv | Stiahnuť článok

3. vydání je zas o něco čtivější. Pomohla tomu změna struktury první kapitoly či trochu jiné pojetí kapitoly 5 o zabezpečení rizik neboli pojištění. Věcnou aktualizací prošla kapitola 9 o důchodech. Rozsah zůstal stejný, příjemných 82 stran, se ...

 

Starší

 
 
 

Prohlášení o ochraně osobních údajů a souborech cookie

loading
NASTAVENÍ COOKIES